Prečo potrebujete SEO optimalizáciu pre vyhľadávače

Čoraz viac ľudí používa vyhľadávače ako Google na to, aby našli produkty a služby, ktoré potrebujú. Aj vy ste sa pravdepodobne zaujímali o SEO – optimalizáciu, a to vás doviedlo až sem.  Preto, ak predávate produkty alebo služby online, je dôležité, aby ste sa vo vyhľadávaní umiestnili čo najvyššie. Vedeli ste, že:

90%
ľudí pozerá len prvú stranu vyhľadávania
75%
ľudí si pozrie len 5 prvých výsledkov vyhľadávania
*Zdroj dát MOZ

SEO optimalizácia pre vyhľaváče a jej výhody

  • Za organickú návštevnosť z vyhľadávača Google neplatíte, zákazníci si vás nájdu sami
  • Ak ste na prvých pozíciách, zvyšuje sa povedomie o vašej značke
  • SEO optimalizácia pre vyhľadávače sa zameriava na ľudí, ktorí aktívne hľadajú produkt alebo službu, takže sa zvyšuje pravdepodobnosť nákupu

Ako pristupujeme k SEO u nás vo firme

SEO audit webu

Aby SEO prebehlo úspešne, treba poznať, čo Google obľubuje. Vypracujeme SEO Audit vášho webu po technickej aj obsahovej stránke a navrhneme vylepšenia. 
Analýza kľúčových slov

Vypracujeme dôkladnú analýzu kľúčových slov, aby sme vedeli, čo vaši zákazníci vyhľadávajú a čo ich zaujíma. Zbytočne budete mať na stránke pekný obsah, ak ho nik nehľadá alebo len veľmi málo ľudí.
SEO On-page

Následne dôkladne premyslíme, ktoré kľúčové slová sú pre vás najrelevantnejšie a navrhneme ich zapracovanie na webe a ďalších faktorov, ktoré Google zohľadňuje. Správny SEO On-page je dôležitý na to, aby vyhľadávače vedeli jasne identifikovať, čo vaša stránka ponúka.
SEO Content a copywriting

Navrhneme vám stratégiu, texty a obsah na stránke tak, aby ste sa nielen posúvali vyššie, ale ste sa aj odlíšili od konkurencie. Ľudia váš web nielen uvidia, ale budú sa aj zaujímať.
Linkbuilding

Získavame a vymieňame linky len s relevantnými stránkami, aby sme zabezpečili, že sa budete zobrazovať na prvých priečkach. Linkbuilding je hybnou silou SEO optimalizácie pre vyhľadávače. Vďaka nemu vaša stránka získa autoritu a dobré hodnotenia.
Google Analytics a monitoring

Pravidelne analyzujeme váš web a vyhodnocujeme výsledky formou reportov. Tie slúžia nielen na kontrolu našej práce, ale zároveň nám umožňujú odhaliť možné problémy a následne ich napraviť.

Mohli by sme vám tvrdiť, že naše SEO služby prinášajú výsledky...ale sme oveľa radšej, keď to čísla povedia za nás

graf Naše služby využili...
Chcete vedieť, čo môže SEO priniesť vám?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Naši SEO odborníci sa s vami radi nezáväzne porozprávajú o tom, ako si môžete zlepšiť umiestnenie vo vyhľadávaní a tým posilniť svoj biznis. Stačí vyplniť formulár a do 24 hod. sa vám ozveme.

    Informácie o spracovávaní osobných údajov