gonzales v kategórii Nové trendy v marketingu

Rozhovor s Mirkou Števkovou: Tento startup event sme doniesli na Slovensko ako prví!

Rozhovor s Mirkou Števkovou: Tento startup event sme doniesli na Slovensko ako prví!

S veľkou dávkou nadšenia k nám pred pár dňami prišiel mail, ktorý pozýval na prvý ročník PIONEERS UNPLUGGED. Môžete v krátkosti predstaviť tento event?

Ide o  medzinárodný koncept inšpiratívnych prednášok a networkingu medzi start-upistami a investormi, ktorý všetci poznáte pod názvom PIONEERS a my máme tú česť prezentovať ho prvýkrát na Slovensku.

Ak tomu správne rozumiem, organizuje sa ako formát prestížneho medzinárodného podujatia. Ako a hlavne prečo ste sa rozhodli priniesť ho na Slovensko?

Pretože start-up scéna, hoci sa to na prvý pohľad môže zdať na naše zmenšené slovenské pomery na inak, je naozaj stále na Slovensku v plienkach. Chýba tu medzinárodné prepojenie a medzinárodné skúsenosti.

Medzi spíkrami som našiel napríklad aj zakladateľa Prezi, Adama Somlai – Fischera či myšlienkového tvorcu Arctic Startups, Dmitri Sarlea. Na koho sa môžeme tešiť v Bratislave?

Áno v rámci série medzinárodných prednášok sa môžete stretnúť s veľkými menami a veríme, že jedného dňa ich „donesieme“ aj k nám na Slovensko. Aspoň na ďiaľku nám poskytol exkluzívny rozhovor napríklad angel investor zo Sillicon, Valey Chis Yeh, ale môžete sa tešiť aj na zakladateľa ESET-u Miroslava Trnku a mnoho ďalších.

O čom budú hovoriť, teda čo ponúknu publiku?

Detaily by som nerada prezrádzala, avšak budú hovoriť o inšpiratívnych vecičkách. Hlavne o tom, ako na to – ako nájsť nápad, ako ho zafinancovať a čo robiť, čiže konkrétne príklady zo života bez teórie.

Okrem cenného know how pozvaných hostí sa fanúšikovia tešia aj na príležitosť vyskúšať si horúce technologické novinky. Napríklad? 

Áno táto časť je parádna. Vyskúšať si totižto budete môcť priamo SG formulu, obliecť sa do „skafandra  jazdcu“ či otestovať čo dokáže váš odtlačok prsta s INNOVATRICS. Pripravili sme dokonca  workshop  s koučkou Janette Šimkovou, ktorá vám pomôže objaviť ukrytý potenciál. A keď budete veľmi unavený, necháte si pomasírovať chrbát od našej lietajúcej masérky z AMA masáže…

Ja osobne sa najviac teším na networking. Súčasťou programu bude aj priestor pre nadväzovanie kontaktov, napríklad s investormi. Ako zaujať angel inestora? Dáte mi nejakú radu?

Nuž odpoveď na tieto otázky vie asi najlepšie povedať angel investor Chris Yeh. Dôležité však je vždy okrem nápadu mať aj dobrý a zodpovedný tím, pripraviť si koncept, do ktorého je „možné“ investovať.

Má význam zúčastniť sa tohto eventu aj keď už mám rozbehnutý biznis, ktorému sa celkom darí a kapitál na rozvoj firmy nepotrebujem?

Určite. Každý si nájdte to svoje. Svoju účať už potvrdili viaceré investičné fondy, či individuálni investori, poradcovia a s troškou šťastia nás navštívi aj sám budúci prezident.

To znie fajn. Kde sa teda uskutoční PIONEERS UNPLUGGED a kedy?

Monsters cafe and bar, Rusovská cesta 50, Petržalka. www.monsterscafe.sk

Príďte si po balík inšpirácie, cenné know how a príležitosť spoznať zaujímavých ľudí nielen z oblasti biznisu. Objednajte si lístky ešte dnes. A pokiaľ našu agentúru ONLINE TORO dobre poznáte, trúfnite si zodpovedať jednoduchú otázku, vďaka ktorej môžete 2 vstupenky dokonca vyhrať úplne zadarmo.

Tak teda ešte raz. Ak chcete vyhrať dva voľné vstupy v hodnote spolu 30€, stačí preskenovať náš web, zaspomínať si alebo vygoogliť ako sa pôvodne volala naša agentúra ONLINE TORO. Pokiaľ máte správnu odpoveď, pošlite nám ju do správy na facebooku a sledujte našu fan page 26. mája 2014, kedy vyhlásime výhercov.

pioneers

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.