Michaela Kinčoková v kategórii Blog Content marketing Marketing Mentoring Nové trendy v marketingu Online marketing PPC SEO Social media Web

Vieš ako žiť život podnikateľa a nezblázniť sa? Príď na náš akceleračný seminár pre podnikateľov

Podnikáš? Máš už niečo za sebou, ale cítiš, že máš podstatne väčší potenciál rozvíjať sa? Je tvoja firma pripravená na rast? Chceš sa stať uznávaným lídrom vo firme, v podnikaní, ale i osobnom živote? Pripravili sme pre teba jedinečný seminár plný praktických skúseností a reálnych ukážok z úspechov, ale i pádov, ktorými si takmer každý podnikateľ musí prejsť.
Vieš ako žiť život podnikateľa a nezblázniť sa? Príď na náš akceleračný seminár pre podnikateľov

Získaj overené tipy a triky, ktoré sme nadobudli počas 9 rokov podnikania v online biznise. Nepodnikaj metódou „pokus – omyl“, vyhni sa fatálnym chybám a uč sa proaktívne na skutočných situáciách. Na našom praktickom seminári ťa naučíme, ako manažovať biznis v chaose. Dozvieš sa, ako si zadeliť čas na prácu, ale i svoj osobný život, aby si vo firme nestrávil dlhé večery. Po tomto seminári získaš do najbližšieho roku až 365 príležitostí rozvíjať svoj biznis. Budeš vedieť krok po kroku, ako vybudovať stabilnú a rozvíjajúcu sa firmu. Seminár je zostavený na konkrétnych ukážkach z podnikania. Dozvieš sa, akými pádmi si prešla naša majiteľka Katka, ako sa zmenil jej život po narodení synčekov, ale aj ako sa musela opäť naučiť venovať sa samej sebe a pracovať na svojom osobnom raste. Ako sa dá naraz viesť firmu, rozbiehať nové projekty, cestovať, športovať, ale hlavne venovať sa rodine? Vieme, ako to je s radami od druhých, neuveríš, kým sám neskúsiš a nepopáliš sa. Poď si to odskúšať s nami. Získaj kompaktné balenie skúseností už za pár nadupaných hodín v kruhu podobne zmýšľajúcich ľudí. Príď na náš akceleračný podnikateľský seminár pre lídrov, podnikateľov, ale i začínajúcich podnikateľov. Uchmatni si jedno z posledných miest.

Chceš sa zúčastniť seminára?

ZAKÚPIŤ LÍSTOK

 

katka mentoring

Na seminári sa budeme venovať týmto témam:

BLOK 1: Katka a jej osobný príbeh – Katka je majiteľkou viacerých úspešných firiem. Špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru, ale aj na budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. Zastáva názor, že čo je nemerateľné, to sa nerobí. No najmä, je odborníčka na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Katka je držiteľka ocenenia Ežena roka, pôsobila aj ako Google trénerka na Slovensku a je členkou Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE. Okrem toho sa angažovala v mnohých vzdelávacích projektoch, ako sú školenia pre Google, semináre pre Hospodárske noviny, či pre Stratégie. Pravidelne pôsobí ako speaker na rôznych podujatiach pre podnikateľov. Pred pár rokmi taktiež založila občianske združenie Školstvo inak, prostredníctvom ktorého už 6 rokov zavádzajú online marketing do učebných osnov na slovenských univerzitách. Študenti pracujú na skutočných projektoch, majú možnosť založiť si vlastné firmy a získať stáž v renomovaných digitálnych agentúrach. ONLINE KLUB za 6 rokov vyškolil už stovky študentov a rozbehlo desiatky online projektov, z ktorých niektoré fungujú dodnes. Katka ako cestovateľka má na zozname precestovaných viac ako 80 miest sveta. Z toho takmer polovicu stihla precestovať za posledné 2 roky. Lezie na hory, behá, lyžuje a stíha o svojich cestách a všetkých tých miestach písať a natáčať videoblogy. V období rastu zamestnávala za 2 roky z pôvodných 5 až 17 ľudí. Čo všetko sa udialo po narodení prvého synčeka Dávidka, keď sa nemohla firme venovať nepretržite ako predtým. Čomu všetkému musela čeliť a ako to vyriešila? Na vlastných skúsenostiach ti ukáže, ako sa jej darí udržiavať rovnováhu v pracovnom, rodinnom, či osobnom živote.

BLOK 2: BIZNIS TÉMY formou best practices – praktický súbor postupov a nástrojov, ktoré si odskúšaš priamo na seminári a ktoré môžeš ihneď aplikovať do svojho biznisu. Budeme preberať biznis plán, naučíme ťa, čo je to Elevator Pitch, povieme si, aký je rozdiel medzi ambicióznym a reálnym obchodným plánom, ako ho napojiť na nábor nových zamestnancov. Naučíme ťa pozerať sa na financovanie podniku manažérskym pohľadom, naučíme ťa nastaviť KPI’s, controlling. Priblížiš si svoju osobnú a podnikateľskú víziu a pripravíš si svoj podnikateľský „bucket list“ pre rok 2018.

BONUS – HIGH-SPEED NETWORKING

Jedinečná možnosť ako získať vizitku každého, kto sa zúčastní semináru. Výmena biznis kontaktov medzi podnikateľmi,
1 stôl = 2 ľudia = 2 minúty, každý jeden podnikateľ má minútu na svoje odprezentovanie sa, potom postupuje k ďalšiemu stolu. Priprav si dostatočný počet vizitiek :).

networking

BLOK 4: FAIL FAST

fail fast

Dozvieš sa, aké následky môže mať nedostatočná kontrola pri delegovaní. Čo robiť, keď ti odrazu na účte chýbajú desiatky tisíc EUR. Ukážeme vám, v čom sme zlyhali a ako sme sa s tým vysporiadali. Kedy naberať ľudí a čo robiť, keď nemáte tím. Čo robiť, keď neplníte obchodné plány? Ako sa vysporiadať s neuhradenými faktúrami od zákazníkov? Dozviete sa, ako riadiť firmu v krízových situáciách.

BLOK 5: Osobné príbehy podnikateliek

Lydka Machová

Ocenená cenou Podnikateľka roka 2017 za inovatívny prístup v podnikaní.

lydia machova

Lydka postavila svoje podnikanie na jej najväčšej vášni – učení sa cudzích jazykov. Cez svoju stránku, Jazykový mentoring, pomáha ľuďom učiť sa jazyky svojpomocne ako samoukovia, pretože tvrdí, že jazyk sa dokáže naučiť každý, ak vie, ako na to.

Ako si získala za necelé dva roky podnikania viac ako 1400 klientov? Dozvedieť sa to môžeš na našom seminári, kde Ti Lydka povie aj o čare online sveta. Reč bude o automatizácii, delegovaní, výbere tých správnych ľudí do tímu, počúvaní tých správnych rád, o boji proti prokrastinácii a iné praktické tipy pre každého podnikateľa.

&

Peťa Dzurovčinová

Stála pri zakladaní Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku, venuje sa exportu startupov a ich globálnemu rastu.

petra dzurovcinova

Svoju profesionálnu kariéru rozbiehala v Austrálii, kde vytvárala digitálnu stratégiu pre spoločnosť propagujúcu rozvoj vedy a technologických poznatkov a ich porozumenie s verejnosťou. Medzi jej obľúbené témy, ktorým sa venuje aj odborne je rozvoj nových technológií, biznis modelov, spôsobu práce a trvalo udržateľného rozvoja.

Po návrate na Slovensko rozbiehala Slovenskú alianciu pre inovatívnu ekonomiku. Má niekoľko ročné skúsenosti s projektovým manažmentom, medzinárodným marketingom, testovaním nových nápadov a ich rozvojom. Popri týchto všetkých úlohách zvláda vychovávať aj svoju dcérku. Ako sa to dá? Triky na zvládanie tohto všetkého ti dá Peťa.

 

ako zit zivot podnikatela

Tu nájdeš náš Facebook event.

Kúp si jedno z posledných miest.

CHCEM LÍSTOK

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.